logo
Klub Jolanda definitivně ukončil svou činnost.

Benefiční koncert: MAD PIGS unplugged

Čtvrtek 22.10.2009

Plakat k akci logo DIY Flek DIY Flek je projekt myšlenkově hodně příbuzný Jolandě, ovšem otevřenější a v mnohem větším měřítku. Pomale dostává formu v jedné z opuštěných brněnských továrních hal a ke svému zrodu a fungování potřebuje pomoc všech, kterým jsou myšlenky do-it-yourself alespoň trochu blízké.

Jednou z možností je Fleku nabídnout své ruce, nohy, hlavy a prostředky - kontaktní informace najdete na myspace.com/DIYflek. Příjemné s užitečným pak můžete spojit návštěvou některé z benefičních akcí - například V. folk-punkové sešlosti na Jolandě.

Mad Pigs Tu podpoří kapela Mad Pigs, veteráni brněnského HC/punku, kteří mají za sebou desítky odehraných koncertů, mimo jiné i v Anglii nebo Japonsku. Kluci taky dlouhodobě zásobují místní punkrockovou scénu vybranými hosty z místních zkušeben i větších nebo menších dálek. Exkluzivně na podporu DIY Fleku se rozhodli nacvičit akustický program, který nemůže dopadnout jinak než výborně - přijďte se přesvědčit!

V rámci afterparty se pak můžete těšit na lechtivé punkové překvapení... a celý večer bude v prodeji vybraný nápoj ze akční cenu, z něhož výtěžek bude také benefiční na DIY Flek.

Začátek ve 20:00

Akci můžete nepřímo podpořit i její propagací; plakát ve verzi pro tisk najdete zde ve formátu PDF - vylepte jej ve svém okolí!

Jako přímý odkaz na tuhle stránku můžete použít
http://jolanda.unas.cz/akce.php?madpigs<--- ZPÁTKY